HAKKIMIZDA

Netbil, 2009'dan bu yana çözüm sağlayıcı ve sistem entegratörü kimliğiyle, müşterilerinin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri bir bilgi teknolojileri iş ortağıdır. Finans, perakende ve diğer sektörlerden de birçok önemli referansı olan Netbil, sunduğu kurumsal çözümlerle müşterilerine esneklik, iş sürekliliği ve verimlilik kazandırmayı hedeflemektedir.

Netbil, yenilikçi bir bakış açısı ile müşterilerinin merkez, şube, arka ofis ve saha operasyonlarında etkinlik ve rekabet avantajı sağlamalarına olanak tanıyan çözümler sunarak müşterilerine değer katmayı hedefleyen bir çalışma prensibi içerisindedir.

Netbil, sunduğu hizmetler kapsamında, portal ve iş akışı çözümleri, müşteri ilişkileri yönetimi ve kurumsal içerik yönetimi, mesajlaşma, ağ ve güvenlik bileşenleri, sistem yönetimi, iş sürekliliği, veri merkezi ve bulut bilişim konularında müşterilerine çözüm ve hizmet sağlamaktadır.​


Netbil, farklı sektörlerden pek çok müşteriye sahip edindiği deneyim ve birikimi deneyimli kadrosu ve güvenilir hizmet anlayışı ile birleştirerek Türkiye çapında hizmet vermektedir. Ve ihtiyaca uygun teknoloji çözümleri ile müşterilerinin yatırımlarından en yüksek geri dönüşü almalarını hedeflemektedir.